phone +38(067)184-92-98(туры, трудоустройство, реклама)
access_time 10 00 - 18 00
location_on 01024,Украина,г. Киев, ул. Круглоуниверситетская,13, оф. 1

SPA ексклюзив для обраних! Новорічний тур до Угорщини 249 Є

Пропонуємо наш ексклюзивний тур до Угорщини на Новий рік! Ви будете мати можливість насолодитися угорською кухнею та угорськими винами, відпочити на цілющих термальних водах курортів Дебрецен та Егерсалок, зустріти Новий 2018 рік у Європі!

  • Отель "EUROPANZIO" (Дебрецен) 3*
  • Категория 3*
  • Регион Угорщина, Дебрецен
  • Даты 29.12.17 - 5 ночей
  • Сервис Not All Inclusive
  • Номера 1/2 DBL- размещение в двухместном номере
  • Услуги Трансфер Мукачево - Дебрецен - Мукачево; проживання в готелі "EUROPANZIO" (Дебрецен) - 5 ночівель; харчування— 6 сніданків; оглядова екскурсія по Дебрецену; оглядова екскурсія по Мукачево; супровід туристів по всьому маршруту.
  • Доп услуги Інші побажання туристів.

SPA ексклюзив для обраних! Новорічний тур до Угорщини 249 Є

Залізничний проїзд з Харкова, трансфер Мукачево — Дебрецен — Мукачево, екскурсії по Дебрецену та Мукачево у вартості туру, парк Надьйордьо, термальна водолікарня, аквапарк, дегустації угорської кухні та угорських вин, екскурсії до Егеру, Будапешту, відвідання купален Егерсалок, святкування Нового року в Дебрецені, Угорська чарда, страхування.

Оcoбливості курорту Дебрецен.

На території «Великого Лісу» в Дебрецені розміщуються курортний комплекс, термальний комплекс Акватікум, Парк атракціонів, Зоопарк, Дебреценський Університет, Ботанічний сад Університету, Ставок, де можна покататися на човнах, і так званий Жаб’ячий ставок.

Тісно пов’язані з термальною купальнею пляж з 6-ма басейнами і унікальна в Угорщині крита середземноморська купальня розваг, побудована влітку 2003 року. Атмосферу південного курорту створюють не тільки рідкісні тропічні рослини, але і всілякі гірки, купальні-печери, гідромасажні басейни, гейзери, «ріки-потоки», водоспад, стіна для лазіння, дитячі басейни-жабники, 11 гірок різної форми та інші розважальні елементи.

Місцева тепла термальна лужно-хлоридна, гідрокарбонатна, йодна, бромна, натріум-хлоридна вода з температурою + 63С містить велику кількість кальцію, магнію і метаборної кислоти.