phone +38(067)184-92-98(туры, трудоустройство, реклама)
access_time 10 00 - 18 00
location_on 01024,Украина,г. Киев, ул. Круглоуниверситетская,13, оф. 1

Різдво на хуторі близ Диканьки 2018!!! від 3095 грн.

Ой, чи Ви коли гуляли по-полтавськи? На протязі всієї ночі: тамада, конкурси, ігри, новорічні щедрівки, танці, коні, багаття на березі Ворскли та відчуття казки…

  • Отель Готель «Турист»
  • Категория 3*
  • Регион Украина, Полтава
  • Даты 06.01.18 - 1 нічь
  • Сервис Not All Inclusive
  • Номера стандарт
  • Услуги Транспортне та екскурсійне обслуговування по програмі, харчування по програмі, вхідні квитки в хату-музей Котляревського та гончарний музей-заповідник, різдвяний банкет на хуторі поблизу Диканьки, різдвяні вечорниці в Веселій садибі, майстер-клас, страхування.
  • Доп услуги Катання на конях, особисті витрати.

Різдво на хуторі близ Диканьки 2018!!! від 3095 грн.

1 день, 06.01.18

9.30 — відїзд від кас цирку комфортабельним автобусом. 13.00 — прибуття в Полтаву, розміщення в готелі «Турист», у номері стандарт підвищенної комфортності. Обід. Полтава новорічна — екскурсія-прогулянка по святковому місту, будинок-музей Короленко, памятник галушці, Успенський Кафедральний Собор 18 ст., дзвонарня, сторожова вежа, біла альтанка. На завершення —  прогулянка біля центральної ялинки, купляємо сувенірні солодощі в магазині полтавських цукерок. Вільний час. Ввечері — чай, кава.

Зустріч Різдва Христового на справжньому хуторі поблизу Диканьки з шоу-програмою «Різдво на хуторі поблизу Диканьки!»
(20.00 год — 01.00 год).

Ой, чи Ви коли гуляли по-полтавськи? Тут, на гоголівській землі, нас радо зустрічають пан хазяїн та Солоха. Святкові столи ломляться від українських страв. У нас в новорічну ніч побувають і Дід Мороз зі Снігуронькою, Гоголь, козак Пронь, коваль Вакула, цигани і… Читайте Гоголя! На протязі всієї ночі: тамада, конкурси, ігри, новорічні щедрівки, танці, коні, багаття на березі Ворскли та відчуття казки…

2 день, 07.01.18  Христос народився – славімо його!

9.00 —  сніданок… Переїзд в Опішню – центр українського гончарства, де відвідаємо заповідник гончарства, спробуємо зліпити горщик, потішимося над гумористичними витворами місцевих гончарів, помилуємося місцевими мальовничими пейзажами та отримаємо різдвяний подарунок – на щастя! Переїзд в Веселу садибу, де нас чекають різдвяні полтавські вечорниці. Життя тільки починається!!! Зустріч з хлібом-сіллю веселими диканьськими молодицями, забави, пісні, прогулянка по хутору…  Обід – борщ з хлібом-салом, вареники, галушки, узвар, налисники… На закінчення – майстер-клас по розмальовуванню полтавських пряників – захоплюючий творчий процес в різдвяний день. Оце подарунок привеземо близьким!

16.00  — виїзд до Дніпра. Туристи з Києва, Харкова та інших міст виходять в Полтаві, можлива додаткова ніч в готелі. 20.30 — орієнтовне прибуття в місто.